You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Bilgi Bankası
$ USD
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kargo Takibi

Garanti ve İade Şartları

Ürün garantisi

CAPguvenlik.com'dan satın almış olduğunuz elektrikli ve elektronik ürünler ilan içerisinde aksi belirtilmediği sürece 2 yıl (24ay) gerçek garanti kapsamındadır..


Garantiden sayılmayacak haller ve koşullar&şartlar

Elektrik ve kullanıcının kullanımından doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması , makinaya ait olmayan aksesuar takılması yada kullanılması zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması gibi), garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.


İade şartlartı

CAPguvenlik.com dan aldığınız ürün veya ürünlerinizi 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz

İade edilecek ürün/ürünlerin ambalajı yıpranmamış, deforme edilmemiş, kutu içeriğinde çıkan aparatlar, bağlantı elemanları vb. eksiksiz ve satış niteliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Ürünü kargolamadan önce kargoda hasar görmemesi için ambalajının muhafaza ederek gönderimini sağlayınız.


Değişim şartları

CAPguvenlik.com dan aldığınız ürün veya ürünlerinizi 15 gün içerisinde değişim için gönderebilirsiniz

Değişim yapılacak ürün/ürünlerin ambalajı yıpranmamış, deforme edilmemiş, kutu içeriğinde çıkan aparatlar, bağlantı elemanları vb. eksiksiz ve satış niteliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Ürünü kargolamadan önce kargoda hasar görmemesi için ambalajının muhafaza ederek gönderimini sağlayınız.


Servis Süreci

Arızalı ürünlerinizi Sürat Kargo 1233532070 anlaşma numarasıyla servis için gönderebilirsiniz.

Servis süreci : Sistem Kaydı > Merkezi Servis Yönlendirmesi > Merkezi Servisten Ürün Gelmesi > Müşteriye Kargolanması olarak ilerler.

Servis süresi kargo süreçleri hariç 20 iş günüdür. Parça bekleme durumunda süre uzayabilmektedir.